Eramu kujundus Pärnumaal

Eramu kompleks paikneb looduskaunis kohas Pärnu jõe ääres.

Sisearhitekt kaasati kohe peale eramu projekti valmimist. Saime läbi töötada projekti ja muuta veel mõningaid avasid enne kui ehitus algas.

Valisime välja eramu välisvärvitoonid, dekoratiivkivi, aknaraamide tooni ja katuse.

Kliendi sooviks oli saada hubane ja soe kodu kus kasutatakse naturaalseid materjale – puitu, kivi jne.

Dekoratiivkivi kasutus on välisfassaadil, samuti siseinterjööris – esikus, köögis, elutoas, sauna eesruumis, leiliruumis.

Eramu sisekujunduses on kasutatud soojasid beezikaid toone.

Põrandal on naturaalne tamme parkett – plank, mida kasutasime ka pikas koridoris seinal horisontaalslet kui ka ka vertikaalslelt siseuste vahel ja laes. Nii saime luua pikas koridoris illusiooni - visuaali et koridor ei tunduks nii pikk.

Tamme spoonitud siseuksed on eritellimusel – et saavutada sama tonaalsus põrandaga.

Tamme spoonitud on ka köögimööbel, tamme täispuidust söögilaud, toolid, lett, tv kapp, kummutid.

Kuna elutuba on kõrge katuslaega - otsustasime lae teha dekoratiivseks ning katta toonitud vineertahvlitega – punakas pruun, sama tooni on ka puidust aknad ja vineerist aknalauad.

Laetalad on värvitud valgeks. Efekti annavad vineerist rippuvad laevalgustid mis on paigutatud eri kõrgustele. Kasutasime ka karniisi valgustust elutaos, lastetubades ja magamistoas mis annab efekti just õhtusel ajal.

Antud eramus on kasutatud valguslagesid, mille valgustugevust saab dimmerdada - esikus, pikas koridoris, köögis, wc – s.


Suured tänud kliendile meeldiva koostöö eest.

Pärast: