Korteri sisekujundusprojekt Pärnus

Uus kortermaja paikneb mere ääres looduslikult kaunis kohas, lummavad vaated merele. Avarad ja päikeseküllased ruumid. Eluruumides galerii aknad. Sisekujunduse kontseptsioonis toetab materjali ja värvide valikul vaateid.

Eesmärgiks oli luua soojades toonides kodu, kus on rahulik ja hubane olla. Luksuslikust annavad kuldsed ja pronksised toonid. Põrandal on kasutatud tamme plank parketti mis annab kogu ruumile sooja valguse, paigaldasime parketi ruumi suhtes diagonaalselt, et annaks visuaalselt ruumile mahtu juurde.

Tamme kasutus on ka eritellimuse mööblis – köögimööbel, riiulid, kapid, söögilaud, tv alus. Toonidest kasutasime läbi korteri soojad valged, pronks, beez ja aktsendiks halli ja musta. Päikeseküllased ja mere vaatega ruumidele valisime aknakatted väga õhulised. Efekti ja sära annab seina viimistluses Caparoli efektvärv Stucco di Perla - kasutatud kahte tooni. Elutoas heledam beez ja magamistoas pronksi tooni.

Elutoas püüab pilku matt kuldne disain valgusti Nemo söögilaua kohal. Softrendi nurgadiivani kanga valikul lähtusime luksuslikust beezist sametist mis mängib valgusega eritoone nagu elutoa efekt sein.