user_mobilelogo

Kindlasti olete olnud dilemma ees või vajanud oma mõtetele professionaali kinnitust –
kuidas oma kodu harmooniliselt kujundada – vastavalt Teie isiksusele.
Milliseid värvitoone ja materjale kodus kokku sobitada, mida vältida, kuidas mööblit paigutada, mis värvi diivanit osta, millised on erinevad seina, -  põranda,- ja  lae viimistlus materjalid, milliseid valgusteid osta jne. !
Selleks ei ole rohkem vaja kui saadate meile oma küsimused. Sisekujundaja Ingrid Kuuli-Noormets oskab soovitada huvitavaid sisustuslahendusi ning on kursis uuemate materjalide ning suundadega.

Sisekujundus paketid meili teel:
I pakett – maksumusega 75 EUR (hind ilma km-ta) sisaldab sisustuslahendusi, soovitusi, huvitavaid ideid, vajadusel tarnijaid.
 Vastame 1 tööpäeva jooksul. Arve saadame Teile meilile, mille saab tasuda 7 päeva jooksul.
 
II pakett – 120 EUR (hind ilma km-ta) sisaldab sisustuslahendusi, soovitusi,  huvitavaid ideid, vajadusel tarnijaid. Joonis 2 D – näiteks köögimööbli joonis, elutoa kapp, riiulid, Tv alus, laud, garderoob, vanni – või dušširuumi mööbel jne. Eeldades, et meile saadetakse vajalikud mõõdud, vajadusel foto antud ruumist ja Teie esialgne nägemus antud objektist. 
Vastame 3 tööpäeva jooksul. Arve saadame Teile meilile, mille saab tasuda 5 päeva jooksul.
Küsi nõu!

Sisekujundusprojektide hinnad alates 15 EUR m2

Konkreetsema hinnapakkumise jaoks saatke meile korteri, eramu või ruumi põhiplaanid, kuna hind sõltub töömahust -ja keerukusest.

Tasumised eraklientidele mitmes osas.