Sisekujundus põhineb usaldusel ja koostööl

Sisekujundusprojektid, terviklahendused ja sisekujundusalased konsultatsioonid

Image

Mida pakume

TEOSTAME SISEKUJUNDUSPROJEKTE:

arendajatele:

 • eramud,
 • paarismajad,
 • kortermajad

ühiskondlikele ruumidele:

 • ärihooned,
 • Spa – d,
 • hotellid,
 • restoranid,
 • kohvikud,
 • kontorid
eraisikutele:
 • eramud,
 • korterid – apartamendid

Kuidas töötame

SISEKUJUNDUSE
TERVIKLAHENDUSED

Iga projekt on eriline ja omaette väljakutse.
Põhiplaan
Vaatame üle põhiplaani ja ruumide funktsionaalse skeemi.
Projekti plaanid
Põrand, valgustus, pistikud.
Seletuskiri
Soovituslikud materjalid, tarnijad, hinnad.
Kontseptsiooni loomine
Loome koos ühtse terviku kogu ruumis.
Eritellimusmööbel
Projekteerime mööbli joonised.

Hiljutised tööd

Vaata maailma läbi meie silmade

Tagasiside

Kliendid räägivad

Tere, Meile väga meeldis Ingridi sisekujundus, tema pakutud materjalid ja lahendus. Oleme rahul tervikliku üldpildi ja toodete valikuga. Samuti meeldis meile mugavus, ei pidanud ise mööda poode jooksma, sest Ingrid tõi meile kogu valiku koju kätte, ka tootjate parima hinna ja kvaliteedi suhte:) Aitäh Ingrid, soovitame Sind hea meelega kõigile uue kodu soetajatele!

Ingrid on hea silma ja maitsega. Jäime Tema soovitustega väga rahule. Plussiks veel meeldiv suhtlus ja kliendi maitse kiire tabamine ja väärt ideed, mida tulevikus kasutada. Asjalik ja abistav nii kogu kodu sisekujunduse terviklahenduses, kui ka ühekordse konsultatsiooni puhul. Ingridiga on lihtne suhelda ning tore viia koos ellu tema välja mõeldud visiooni.

Ingridi puhul oli positiivne see, et ta leidis kompromissi, kui kliendile ei sobinud tema välja pakutu. Selle koha pealt arvestas kliendi soovidega ja üksnes ei surunud oma kontseptsiooni peale. Mööblit, mis soovisime, joonestas ilusti üles. Köögijoonis oli väga praktiline. Teenuse hinnatase oli mõistlik.

Koostöös sisearhitekt Ingridiga sai loodud meie uus hubane kodu Pärnumaal. Soovisime, et meie uus kodu oleks valgusküllane, soojades toonides ning materjalidena oleks kasutatud puitu, kivi ja klaasi. Sisearhitekt pakkus välja lahendusi, mille peale me ise ilmselt tulnud ei oleks. Ingridiga oli hea koostööd teha kuna ta ei surunud oma soove peale vaid arvestas ka kliendi soovidega. Koostöös ja läbi rääkides saime väga hea lõpptulemuse, millega oleme siiani rahul

Kasutasime sisekujundaja Ingrid Vase teenust maja renoveerimisel. Meie sooviks oli aegumatu ja hubane kujundus aastateks. Sisekujundaja kuulas ära meie soovid ja nägemuse ning oskas väga hästi panna kokku terviku nii värvilahenduste, materjalide kui ka sisustuse osas. Ei surunud oma nägemust peale vaid tegi väga head koostööd ja arvestas kliendi soovidega. Oleme tulemusega väga rahul.

Ingridi konsultatsioon oli oluliseks abiks meile, et läbi mõelda valmiva ridaelamuboksi sisekujundust ja disaini. Saime head nõu ja kasulikke kontakte ja kinnitust olemasolevatele mõtetele ja ideedele. Professionaali arvamus ja konsultatsioon on kohustuslik, kui soovid ilusat ja omanäolist kodu ja soovid ise olla selles protsessis aktiivne osaleja. 

Meie koostööpartnerid

Kas tekkis mõtteid?

Küsi tasuta konsultatsiooni!